About

Telafisi olmayan bu özel günlerinizde her şeyin kusursuz olmasını isteyen çiftlerimize iyi bir haberimiz var. Yucca Wedding ile bu kusursuz günleri ömrünüzün sonuna dek hatırlamanızı sağlıyoruz. Hem de en doğal karelerle!

Sürekli gelişen, kullandığı teknolojik ekipmanları yenileyen ve daha iyi hizmet politikasıyla çiftlerin mutluluğunu sağlayan bir düğün fotoğrafçısı olarak düşüncelerinize önem veriyoruz. İstek, ihtiyaç ve beklentilerinizi en doğru şekilde karşılamak için önce sizinle konuşuyor, ne gibi hizmetler almak istediğinizi belirliyoruz.

Evliliğe attığınız bu kutsal günde yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Düğün öncesindeki süreçten düğün ânınıza kadar her dakikanızda sizinle oluyoruz. Hatta ve hatta bizimle düğününüzden sonra da buluşabiliyor ve keyifli fotoğraflar çektirebiliyorsunuz. Bu süreçlerin hepsi için sizinle öncesinden konuşuyor ve planlama yapıyoruz.

Kendinizi profesyonel ellere bırakarak yaşadığınız ânın tadını çıkarabilirsiniz. Biz sizin yerinize bu dakikaları ölümsüzleştiriyoruz. Düğününüzdeki yoğunluktan dolayı birçok olayı kaçırıyor olabilirsiniz. Hem düğün öncesi düğün klibi, düğün hikâyesi, save the date, trash day gibi hizmetlerle yanınızda olabiliyor hem de düğününüzde fotoğraf çekimi ve canlı video kayıt imkânı sunabiliyoruz.

Sizin hayallerinize sınır koymak istemiyoruz. İstediğiniz mekânda çalışabiliyor, sizi tamamıyla yansıtacak güzel bir albüme sahip olmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Deniz kenarı, tarihi bir köşk, göl ya da nehir kenarı, antik kentler, eşsiz bir sahil ya da daha farklı birçok yer.. Her mekân için istediğiniz konseptleri oluşturabiliyor, istek ve beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyoruz. Hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için doğru adrestesiniz!

Çiftlerin en kıymetli dakikalarında yanında olarak bu dakikaları ölümsüzleştirme imkânı sunan Yucca Wedding, tecrübesi ve profesyonelliği ile İzmir’de en çok tercih edilen fotoğrafçılar arasında uzun süre önce yerini aldı. Eğer siz de düğünleriniz için profesyonel bir destek almak isterseniz yapmanız gereken şey çok basit. Yucca Wedding iletişim bilgilerine ulaşmak için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz

Bir düğün günü; aşkın övüldüğü, kurulan yeni aile bağlarının ve dostlukların kutlandığı, her ayrıntısı hayat boyu hayal edilmiş, tekrarı olmayan, eşsiz bir deneyim. Bu nedenle fotoğraf ve video sanatının düğün alanında yarattığı anlamı, herhangi bir başka alanda yarattığından daha derin buluyoruz.
Yucca Wedding’ le çalışmaya karar verdiğiniz andan itibaren, her aşamasını,  bizimle yürüttüğünüz bir süreç başlar. İlk adım; tercihen ofisimizde yüz yüze gerçekleştireceğimiz, bir ön görüşme organize etmektir. Bu görüşme esnasında sizi tanır beklentilerinizi kavrar, organizasyonunuzun detaylarına hakim oluruz. Mesleki deneyimlerimizi sizinle paylaşarak, mükemmel bir düğün günü planlamanıza yardımcı oluruz.